godlo
  Sonda
   Ulubiony przedmiot uczniów w SP 3 D.T
  Licznik odwiedzin
  1175944
  Aktualności
  W piątek 07.06.2024 roku klasa 6a wraz z wychowawcą brała udział w warsztatach edukacyjnych prowadzonych przez edukatorki
  z Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN z Warszawy, w ramach projektu "Muzeum na kółkach". Temat warsztatów brzmiał:
  "Którędy do Synagogi"Uczniowie klasy 6a Szkoły Podstawowej nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej mogli poznać tradycje żydowskie,
  ich kuchnie, jak również zgłębić wiedzę dotyczącą religii judaistycznej.
   
   
  kategoria: Galeria
  Dni 5 i 6 czerwca to dla uczniów klas 2a, 3a, 3b i 4a chwile pełne wrażeń; uśmiechu, nowych wyzwań związanych z nocowaniem poza domem, sprawdzenia swoich sił w wyprawie górskimi szlakami, zdolności manualnych na warsztatach plastycznych w muzeum oraz nawiązywania relacji koleżeńskich i budowania tym samym wspomnień na cale życie. Wycieczkowa trasa prowadziła pierwszego dnia od Jeziora Czorsztyńskiego po którym odbyliśmy piękny rejs, przez spacer zaporą, zwiedzanie zamku w Czorsztynie i zamku Dunajec w Niedzicy, aż po zwiedzanie bazarków z pamiątkami i próbowanie oscypków. Popoludniu zakwaterowanie, pyszna obiadokolacja i wędrówka po okolicznych ścieżkach. Drugiego dnia wypoczęci i przygotowani wyruszyliśmy do Wąwozu Homole, gdzie piękne widoki zrekompensowały trud. Na koniec odpoczęliśmy od fizycznej aktywności wsłuchując się w opowieści pani Przewodnik Muzeum Pienińskiego. W drodze powrotnej po posiłku wspólnie zjedliśmy lody, śmiejąc się i ciepło myśląc o wspólnie spędzonych chwilach.
   
   
   
  kategoria: Galeria
  Zapraszamy na Jubileuszowy X Koncert Muzyki Duszy, który odbędzie się 21.06.2024 r. o godzinie 19.30 w Ośrodku Spotkania Kultur.
  Naszą szkołę będą reprezentowali: Martyna Pater, Laura Pochopień, Hubert Pochopień.
   
  kategoria: Z życia szkoły
  W ramach obchodów Dnia Dziecka w naszej szkole zaprosiliśmy przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami na wspólne grillowanie.
  Zaproszeni Goście mieli okazję obejrzeć pokaz akrobatyczny przygotowany przez uczennice klasy 6a pod opieką p. Artura Pobiegło.
  Wszyscy doskonale się bawili.
   
   
  kategoria: Galeria
  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Facebooku