godlo
  Sonda
   Ulubiony przedmiot uczniów w SP 3 D.T
  Licznik odwiedzin
  1162455
  Galeria
  Wyjazd na zieloną szkołę nad morze do Darłówka.

  Uczniowie naszej szkoły wyruszyli na zieloną szkołę nad piękne polskie morze pod opieką pań Sylwii Marciniec, Agaty Włodarczyk i Małgorzaty Kawy. Tydzień był pełen niezapomnianych przygód, nauki na świeżym powietrzu i relaksu na plaży. Odkrywaliśmy tajemnice przyrody, zwiedzaliśmy okoliczne atrakcje i spędzaliśmy aktywnie czas. W drodze mogliśmy zobaczyć rynek w Toruniu i spróbować pysznych pierników. Podczas pobytu
  w Darłówku plażowaliśmy, mieliśmy wycieczkę do parku doświadczeń - Leonardia, płynęliśmy tramwajem wodnym oraz odbyły się zaślubiny
  z morzem. Odbyły się wycieczki do Słowińskiego Parku Narodowego i Kołobrzegu, gdzie zwiedzaliśmy z przewodnikiem. Mogliśmy zobaczyć latarnię morską oraz poszaleć w Parku Trampolin w Koszalinie. Codziennie wieczory spędzaliśmy na integracji, miłej zabawie podczas dyskoteki, grillowania, zabawach i grach sportowych oraz grach planszowych.
   
  Wyjazd był pełen wrażeń i niezapomnianych przygód...!
   
   
   
  kategoria: Galeria
  Dnia 22.05.2024 w Sanktuarium w Zabawie, odbyło się zakończenie
  XXI Ogólnopolskiego Konkursu Poetycko - Plastyczego
  "Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem..."
  Laureatem został ucz. kl.7a - Mikołaj Bartula, który zajął III miejsce,
  finalistami zostali ucz. kl. 4a - Wiktor Kuczkowski oraz ucz.kl.5a - Karol Morawiec.
   Opiekunem artystyczny Zbigniew Plebanek
   
  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów...!
             
     
   
  kategoria: Galeria
  Wyjazd reprezentacji chłopców klas 1 i dziewczynek klas 3 na finał wojewódzki Pucharu Tymbarku do Wadowic.  To był dzień pełny emocji, zaangażowania i sportowej rywalizacji. Obie drużyny walczyły na boisku z pełnym zaangażowaniem i sportowym duchem.
  Dziewczęta walczyły o każdy punkt i z dumą reprezentowały naszą szkołę. Chłopcy także dali z siebie wszystko, a ich determinacja i współpraca na boisku były godne podziwu. Rozegrane mecze nie pozwoliły nam na wyjście z grupy, ale i tak towarzyszyła nam wspaniała atmosfera i dobra zabawa.
  Skład drużyny chłopców: Alan Lustofin 1a, Jakub Kułaga 1a, Kacper Baran 1b, Patryk Baran 1b, Łukasz Bąba 1a, Jan Walusiak 1a, Matvii Mazur 1b, Kacper Pyzik 1a, Paweł Skrzek 1a. Skład drużyny dziewczyn: Kornelia Barabasz 3b, Alicja Morawiec 3b, Izabela Chłopek 3b, Oliwia Siewierska 3b, Lena Król 3a, Pola Błażejewska 3a, Milena Trędota 3a, Laura Bartula 3a, Martyna Sierak 3a, Nikola Gil 3a.

   
  Gratulujemy...!!!
   
   
   

   
  kategoria: Galeria
  Wyjazd reprezentacji dziewczynek klas 1 na finał wojewódzki Pucharu Tymbarku do Wadowic. Uczennice walczyły na boisku z pełnym zaangażowaniem i sportowym duchem. Rozegrane mecze nie pozwoliły nam na wyjście z grupy, ale i tak towarzyszyła nam wspaniała atmosfera i dobra zabawa.
  Skład drużyny: Julia Kilian 1a, Laura Król 1a, Natalia Dynak 1a, Liliannna Tułacz 1a, Magdalena Sadko 1a, Karolina Karczyńska 1a, Gabriela Lizak 1a, Emilia Wiśniowska 1a, Maja Minor 1a, Wiktoria Pasternak 1b.
   
  Gratulujemy...!!!
   
   
   
  kategoria: Galeria
  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Facebooku