godlo
    Sonda
      Ulubiony przedmiot uczniów w SP 3 D.T
    Licznik odwiedzin
    1175954
    Nauczyciele

     

     

    DYREKTOR SZKOŁY:    mgr Iwona Wrzoskiewicz - Słonka   

    Psycholog:                       mgr Anna Kijak

    Pedagog specjalny:         mgr Agnieszka Rustowicz

    Biblitekarz:                        mgr Mirosław Sajdak

    Pielęgniarka szkolna:  Dorota Bystrowska

    Sekretariat:                         Anna Król

     

    Nauczyciele:

    mgr Iwona Wrzoskiewicz - Słonka    chemia.

    mgr Błasiak Renata                               przyroda, biologia, matematyka, terapia pedagogiczna

    mgr Chmura Aneta                                     język angielski.

    ks. mgr Franczak Michał                      religia

    mgr Golemo Paweł                                 język polski.

    mgr Janik Magdalena                           język niemiecki

    mgr Kawa Małgorzata                         matematyka, nauczyciel wspomagający.

    mgr Klich Beata                                      nauczanie wczesnszkolne.

    mgr Kubek Wioletta                               nauczanie wczesnoszkolne.

    mgr Marciniec Sylwia                           wychowanie fizyczne, świetlica.

    mgr Słowik Marta                                  nauczanie wczesnoszkolne.

    mgr Morawiec Karolina                       nauczyciel współorganizujący proces kształcenia specjalnego.

    mgr Opiła Maria                                    geografia, matematyka.

    mgr Plebanek Zbigniew                       historia, informatyka, plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne.

    mgr Pobiegło Artur                               wychowanie fizyczne, świetlica.

    mgr Sajdak Edyta                                  język angielski, wychowanie do życia w rodzinie, wiedza o społeczeństwie.

    mgr Mirosław Sajdak                           religia, wychowanie do życia w rodzinie, wiedza o społeczeństwie,

                                                                        edukacja dla bezpieczeństwa.

    mgr Szentaler  Agata                            język polski.

    mgr Środoń Katarzyna                        nauczyciel współorganizujący proces kształcenia integracyjnego.

    mgr Włodarczyk Agata                        wychowanie fizyczne, świetlica.

    mgr Balicka Anna                                  nauczyciel współorganizujący proces kształcenia integracyjnego.

    mgr Drożdż Klaudia                              nauczanie wczesnszkolne, świetlica.

    mgr Kochanek Krzysztof                      nauczyciel współorganizujący proces kształcenia integracyjnego.

    mgr Kołodziej Beata                              informatyka, matematyka.

    mgr Smolicha Sylwia                            edukaacja wczesnoszkolna, świetlica.

    mgr Wajda Iwona                                  rehabilitantka.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Znajdź nas na Facebooku
    Znajdź nas na Facebooku