godlo
  Sonda
  Licznik odwiedzin
  966905
  Z życia szkoły
  „SERCE ZAMIAST KWIATKA”
  Dyrekcja oraz nauczyciele zwracają się prośbą do rodziców i dzieci naszej szkoły o włączenie się do akcji charytatywnej. Na zakończenie roku szkolnego zamiast kwiatów wpłaćmy pieniądze na rehabilitację Karola Ksenia z Dąbrowy Tarnowskiej.
  https://www.siepomaga.pl/serce-zamiast-kwiatka
  Liczymy na Wasze wsparcie...!!!

   
  kategoria: Z życia szkoły
  ,,Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi” w DąbrowieTarnowskiej. W sobotę 20 maja br. od godz. 11:00 na placu
  przed Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiejodbywać się będzie wydarzenie plenerowe pt. “Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi”.
  W trakcie wydarzenia od godz. 11:00 przewidziane są:
  • bezpłatne, ogólnodostępne konsultacje dla potencjalnych beneficjentów FE w Małopolsce
  w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich
  • lekcje europejskie,
  • doskonalenie kompetencji,
  • konkursy wiedzy na temat UE/FE,
  • działania promujące ekologię,
  • pokazy popularnonaukowe Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon w Krakowie,
  • strefa modeli edukacyjnych z Ogrodu Doświadczeń im. S. Lema w Krakowie,
  • strefa sportowa (m.in. ścianka do wspinaczki),
  • animacje i zabawy dla dzieci,
  • występy artystyczne dzieci i młodzieży,
  • grilowanie.
  Więcej informacji na stronie Fundusze Europejskie w Małopolsce:
  https://www.rpo.malopolska.pl/wiadomosci/rozgrzewamy-wyobraznie-dopingujemy-do-dzialania-ruszaj-
  po-fundusze
  Wydarzenie realizowane w ramach kampanii upowszechniającej program regionalny “Fundusze
  Europejskie dla Małopolski 2021-2027′′, ma zachęcić do działania i zainteresowania się środkami
  unijnymi na początku nowej perspektywy finansowej 2021-2027.
   
  kategoria: Z życia szkoły
  Projekt Młodzież pamięta, realizowany w Małopolsce od 2002 podczas obchodów świąt narodowych uchwalenia Konstytucji 3 Maja i odzyskania przez Polskę Niepodległości ma zwrócić uwagę, jak ważna jest narodowa pamięć i patriotyczna tradycja, a zarazem pokazać, że młodzież pamięta o najważniejszych wydarzeniach z historii naszego kraju. Pomocne w tym są przygotowane materiały takie jak: zakładki do książek, ulotki, chorągiewki, naklejki i śpiewniki pieśni patriotycznych, które uczniowie naszej szkoły rozdają mieszkańcom Dąbrowy Tarnowskiej.
  W XXI edycji projektu wzięli udział: Maria Kania, Wiktoria Krzyżek, Laura Pochopień, Martyna Pater z kl.5a, Mikołaj Bartula, Lidia Kogut z kl.6a, oraz Uljana Kasimowa, Mariia Saienko, Przemysław Partyka z kl.8a pod opieką nauczyciela historii Zbigniewa Plebanka i nauczyciela języka polskiego Pawła Golemo.
  #AkcjaMłodzieżPamięta
   

   
  kategoria: Z życia szkoły
  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Facebooku